Yeniköy Tıp Merkezi

Ana Sayfa  |  Poliklinik ve Birimlerimiz  |  Doktorlarımız  |  Medikal Yazılar  |  Anlaşmalı Kurumlar  |  Randevu - İletişim

Check-Up

50 yaşın üzerindeki herkesin düzenli olarak check-up yaptırmasını öneriyoruz.

Devamı

Mamografi

Yeniköy Tıp Merkezi'nde Mamografi yaptırmak çok kolay.

Devamı

Fizik Tedavi

Yeniköy Tıp Merkezi en yeni teknoloji ile fizik tedavi hizmeti vermektedir.

Devamı

Ağız ve Diş Sağlığı

Rutin kontrollerle sağlıklı ve mutlu gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Devamı

Hasta Hakları

Yeniköy Tıp Merkezi'nde tedavi olmaya başlamadan önce haklarınızı öğrenin.

Devamı

Türk Onkoloji Vakfı

Türk Onkoloji Vakfı (TOV), 1990 yılında, İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü hocalarının öncülüğünde, halkı kanser konusunda aydınlatmak ve erken teşhisin tedavinin başarısı açısından önemine dikkati çekmek amacıyla kurulmuş, kamu yararına bir vakıftır. Değerli kişi ve kuruluşların katkılarıyla kurulan ve gelişen Türk Onkoloji Vakfı Yeniköy Tıp Merkezi, tam teşekküllü bir tıp merkezi olarak, kar amacı gütmeden halkımıza en kaliteli sağlık hizmetini sunmayı kendisine görev ve hedef olarak seçmiştir.

Türk Onkoloji Vakfı Yeniköy Tıp Merkezi, normal poliklinik hizmetlerinin yanı sıra, çeşitli tarama ve check-up programlarıyla erken teşhise yönelik çalışmalarda da başarılı ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Bu taramalarımız sonucunda her yıl 30 civarında kanser vakası teşhis etmekteyiz.(Meme, tiroid, prostat, cilt, kan kanseri vb.) Bunların önemli bir kısmı dikkati çekecek her hangi bir şikayetleri olmadığı halde, uygun bir tarama programına katıldıkları için en azından erken teşhis açısından şanslı sayılacak kişilerdir.

Kanserde erken teşhis hayat kurtarır !

Türk Onkoloji Vakfı, halkımızı bu konuda aydınlatmak için yazılı, görsel pek çok materyal geliştirip dağıtmış, halka açık toplantılar, seminerler düzenlemiştir. Bu alanda her türlü desteğe ihtiyacımız açıktır.

Kanserde olduğu gibi, kalp hastalıkları, damar sertliği, kolesterol yüksekliği, hipertansiyon, astım, diyabet, tiroid, bazı karaciğer ve böbrek hastalıkları vb. belirli gelişim süreçleri olan pek çok hastalığa eğilimin ya da başlangıç bulgularının erken saptanması ve kişisel risk faktörlerinin belirlenmesiyle, bu hastalıkların bir dereceye kadar önlenmesi, geciktirilmesi, ilerlemesinin durdurulması, hafifletilmesi, erken ve daha kolay tedavi edilebilmesi, daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürdürülmesi, hastalığın kişiye, ailesine ve topluma olacak maddi ve manevi yükünün hafifletilmesi olanaklıdır. Tarama programları buna katkı sağlayacaktır.

Erken teşhisin maliyeti her tedaviden daha ucuzdur !

Tedavi ağırlıklı sağlık sisteminin -ne yazık ki- ön planda olduğu ülkemizde, bu tür hizmetleri verecek çok sayıda kuruma ihtiyaç olduğu açıktır. Türk Onkoloji Vakfı bu alandaki boşluğu doldurmayı hedefleyen bir kuruluştur. Amacımız doğrultusunda, büyük hedeflerimiz vardır. Bu konuda değerli halkımızın, hayırsever kişi ve kuruluşların bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanımızda duracaklarına dair inancımız, hedeflerimize ulaşmadaki umudumuza güç katmaktadır.

Poliklinik ve Birimlerimiz  |  Doktorlarımız  |  Medikal Yazılar  |  Anlaşmalı Kurumlar  |  Randevu - İletişim

KVKK - Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© 2008 Yeniköy Tıp Merkezi

Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy Sarıyer / İstanbul

444 10 97

Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin yada konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis yada tedavi yönetiminin seçimi için değerlendirilmemelidir.   

Tasarım ve Geliştirme

serdarcamlica.com