Yeniköy Tıp Merkezi

Ana Sayfa  |  Poliklinik ve Birimlerimiz  |  Doktorlarımız  |  Medikal Yazılar  |  Anlaşmalı Kurumlar  |  Randevu - İletişim

Check-Up

50 yaşın üzerindeki herkesin düzenli olarak check-up yaptırmasını öneriyoruz.

Devamı

Mamografi

Yeniköy Tıp Merkezi'nde Mamografi yaptırmak çok kolay.

Devamı

Fizik Tedavi

Yeniköy Tıp Merkezi en yeni teknoloji ile fizik tedavi hizmeti vermektedir.

Devamı

Ağız ve Diş Sağlığı

Rutin kontrollerle sağlıklı ve mutlu gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Devamı

Hasta Hakları

Yeniköy Tıp Merkezi'nde tedavi olmaya başlamadan önce haklarınızı öğrenin.

Devamı

Gelişen teknoloji ile birlikte pek çok kuruluş atıklarının yarattığı çevre kirliliğini görmezden gelmekte ve iyileştirmeleri hep diğer kuruluşlardan beklemektedir. Yasalarımız yeterli olduğu halde uygulanmasında sorunlar yaşanmaktadır. Atıkların çevreye verdiği zararlardan birkaç örnek verirsek; örneğin

* Bir litre atık yağ BİR MİLYON litre içme suyunu ve 15 kişinin bir yıllık su ihtiyacını kirletir. Sudaki tüm bitkileri öldürür.

* 50-100 ppm atık yağ Bir litre atık yağ BİR MİLYON litre içme suyunu ve 15 kişinin bir yıllık su ihtiyacını kirletir. Sudaki tüm bitkileri öldürür.

* İnsanların birbirine gönderdiği kağıtların %44'ünün okunmadığını ve bir insanın ömrünün 8 ayını gereksiz yazışma zarflarını açarak geçirdiğini

* Bir cam şişe doğada 4000 yıl, plastik 1000 yıl, ciklet 5 yıl, sigara filtresi 2 yıl süreyle yok olmadan kalmaktadır.

Bu yüzden tüm toplum bireylerine büyük sorumluluklar düşmektedir, Kuruluşlar için sunulan hizmetin yanı sıra, çevrenin korunması da önem taşımaktadır.

TOV Yeniköy Tıp Merkezi olarak bize düşen görevleri yerine getirmek için hizmetlerimizde çevre ile ilgili mevzuatlara uyarak faaliyetlerimiz sonucun da oluşan çevresel etkileri saptayarak varsa olumsuz etkileri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Atıklarımızı kontrol altında tutarak hava, su ve toprağın kirlenmesini uygun tekniklerle önlemeye çalışıyoruz.

Tüm toplumun doğayı tüketmek yerine doğanın bir parçası olmasını diliyoruz.

Başhekim : Dr. Kemal Akay

İdari ve Mali Koordinatör : Dr. Salih Göktepe

Poliklinik ve Birimlerimiz  |  Doktorlarımız  |  Medikal Yazılar  |  Anlaşmalı Kurumlar  |  Randevu - İletişim

KVKK - Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© 2008 Yeniköy Tıp Merkezi

Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy Sarıyer / İstanbul

444 10 97

Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin yada konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis yada tedavi yönetiminin seçimi için değerlendirilmemelidir.   

Tasarım ve Geliştirme

serdarcamlica.com